fbpx

Zagraniczna sesja ślubna – spełnij marzenia

Zagraniczna sesja ślubna - fakty i mity!

Dla wielu par, zagraniczna sesja ślubna sprawia wrażenie drogiej i niedostępnej. Jeszcze kilka lat temu myślałem podobnie. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę w stanie fotografować w takich miejscach jak Wenecja, Paryż czy na Majorce. Dzisiaj przede mną wiele kolejnych, wspaniałych miejsc do odkrycia.

zagraniczna sesja ślubna

Zagraniczna sesja ślubna - Paweł Kosiba Photos

W moim przypadku wszystko zaczęło się od tego, że sam zacząłem podróżować. Poznałem tanie linie lotnicze, sprawdziłem pierwsze wyszukiwarki noclegów takie jak booking.com.

Powoli zaczęło się dla mnie stawać coraz jaśniejsze, że to nie jest takie trudne. Że to na prawdę działa. Przyszedł więc czas na kolejny krok. Czas na pierwszą zagraniczną sesję.

zagraniczna sesja ślubna

Zagraniczna sesja ślubna - Paweł Kosiba Photos

Nie ma się co oszukiwać, że od razu pojawią się zainteresowane pary, które będą biły się o to bym zorganizował wspólnie z nimi taką sesję za granicą. Ale rozmawiałem z osobami, dla których wykonywałem sesje ślubne. Opowiadałem jakie są możliwości jeżeli chodzi o dostępne miejsca, jakie w każdym przypadku pojawią się koszty i w końcu udało się. Było milowy krok jeżeli chodzi o moją pracę!

zagraniczna sesja ślubna

Zagraniczna sesja ślubna - Paweł Kosiba Photos

Pierwsza zagraniczna sesja ślubna, którą zorganizowałem odbyła się w Wenecji. Razem z Justynką i Hubertem spędziliśmy tam 2 dni, co za tym idzie również dwie noce. Wszelkie transfery, loty oraz noclegi kosztowały - UWAGA - 250 zł na osobę. To udowodniło mi po raz kolejny, że na prawdę można niedużym kosztem zorganizować wspaniałą sesję w niesamowitym miejscu.

zagraniczna sesja ślubna

Sesja narzeczeńska w Paryżu - Paweł Kosiba Photos

Nie jest jednak tak, że wszędzie trzeba lecieć samolotem, są miejsca gdzie można dotrzeć samochodem, busem. Osobiście jestem osobą, która chodzi po górach, często śpię w namiocie w "zerokomfortowych" warunkach. Dlatego przy organizacji takiej sesji zawsze uwzględniam upodobania i preferencje zainteresowanych osób. Zestawiam zawsze oczekiwania par z ich preferencjami ale dokładam do tego własne doświadczenia i wiedzę o podróżowaniu. Dzięki temu wyjazdy zawsze są przygotowane z dbałością o każdy detal, a efekty dają satysfakcję zarówno parom jak i mi. Bo o to przecież chodzi!

Jeżeli szukasz fotografa, który pomoże zorganizować dla Was taką sesję napisz do mnie TUTAJ. Wspólnie zorganizujemy sesję Waszych marzeń!