fbpx

Fotograf ślubny Krosno, Rzeszów, Kraków

Fotograf którego szukasz!

 

Fotografia ślubna to specyficzna dziedzina. Zawsze muszę być tam gdzie trzeba, gotowy aby nacisnąć spust migawki. Staram się też dużo rozmawiać, poznać dokładny plan dnia, aby nic nie umknęło mojej uwadze. Jest dla mnie niebywale ważne by być jak najbliżej, ale jednocześnie być niewidocznym. Istotą tego typu fotografii mają być ludzie, uczucia i emocje. Moja rola to nie zakłócić tych emocji w żaden sposób. Jedynie dyskretnie je uwiecznić 🙂

Fotografia ślubna to moja pasja.

Jako fotograf ślubny, Krosno traktuję jako dom, jednak staram się nie ograniczać do najbliższego regionu. Często pracuję w sąsiednich województwach. Każdą z par namawiam też na ciekawe sesje w plenerze. Uwielbiam podróżować, poznawać Polskę i świat. Jeżeli jest taka możliwość próbuję zorganizować sesje w niezwykłych i magicznych miejscach w kraju czy za granicą. Nie oznacza to, że nie robię plenerowych fotografii ślubnych w okolicy Krosna, czy w pobliżu miejsc gdzie mieszkają "moi zakochańcy".

Świat jest piękny i coraz bardziej dostępny, a ja staram się to po prostu wykorzystywać!

oferta


Fotografia ślubna to nie tylko pojedyncze klatki. Wykonany materiał zbieram w magiczną historię, którą otrzymasz w postaci estetycznego, specjalnie dla Ciebie zaprojektowanego pudełka. Wewnątrz znajdziesz wysokiej jakości odbitki oraz pendrive z całością materiału.
Całość możesz rozbudować o foto-album, foto-obraz czy dodatkowe odbitki.

Więcej szczegółów znajdziesz w ofercie, którą przesyłam wszystkim zainteresowanym. Nie czekaj, zapytaj o szczegóły!

Bardzo chętnie podejmuję się fotograficznych wyzwań w najdalszych zakamarkach Polski, jak również poza jej granicami. Jednak powyżej 100 km od Krosna zamawiający pokrywa koszt pokonanych przeze mnie kilometrów, a w powyżej 300 km dodatkowo potrzebuję noclegu. Wszelkie takie szczegóły są jednak ustalane indywidalnie. Oprócz fotografii ślubnej, zachęcam również do zapoznania się z ofertą sesji portretowych oraz biznesowych. Dodatkowo zajmuję się fotografią wnętrz i architektury, po więcej szczegółów zapraszam tutaj.

galeria

Zobacz całą galerię


o mnie


Cześć! Witaj w świecie miłośnika podróży, aktywnego życia i dobrej kawy. Zdjęcia robiłem od zawsze ale nigdy nie sądziłem, że fotografia pochłonie mnie tak bardzo. Pierwsze zdjęcia, które zrobiłem były to najczęściej krajobrazy, jednak w miarę zagłębiania się w zagadnienia fotografii, zakochałem się w reportażu, a z czasem zacząłem specjalizować się w fotografii ślubnej.


Cały czas pracuję nad sobą, nad swoim stylem. Poświęcam sporo czasu na analizę własnego materiału oraz szukanie dobrych wzorców. Reporterski styl pracy, który preferuję pozwala mi na utrwalenie emocji, które towarzyszą w ten wyjątkowy dzień, w sposób bardzo dyskretny, nienachalny. Jestem dla „dobrym duchem”, mocno pracuję nad swobodną i przyjazną atmosferą, zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Jako osoba wymagająca dokładam wszelkich starań aby końcowy efekt naszej wspólnej pracy sprawił radość przede wszystkim Tobie jako odbiorcy, ale również dał mi tę pożądaną satysfakcję.


Zachęcam do kontaktu. Wiem, że mogę utrwalić właśnie Twoje wspomnienia w sposób właśnie w taki jakiego szukasz!

kontakt


Bardzo cieszy mnie, że tutaj jesteś! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skorzystaj z zamieszczonego poniżej formularza lub zadzwoń (nr telefonu znajdziesz w stopce). Zachęcam do spotkania przy kawie, gdzie będziemy mogli swobodnie porozmawiać i lepiej się poznać. Opowiem o tym jak pracuję i posłucham o Waszych planach i pomysłach. Pamiętaj, że odległość to nie problemem! Jeżeli nie uda nam się spotkać osobiście, umówimy się na wideo-rozmowę np. przez Skype, a aby uwiecznić Wasz ślub, chętnie dotrę nawet na drugi koniec świata!

Zawsze chętnie odpowiadam na pytania dlatego jeżeli chcesz o coś zapytać, nie zastanawiaj się. Napisz lub zadzwoń!

Wybierz rodzaj zapytania:

* pola obowiązkowe

Przepraszam za te checkboxy. Niestety są one obecnie konieczne aby działać zgodnie z prawem. Gwarantuję Ci, że nie zamierzam rozsyłać spamu! Będę kontaktował się wyłącznie w związku Twoim zapytaniem. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wycofać zgodę. To ja będę Administratorem Twoich danych i nie przekażę im żadnym innym podmiotom. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.