fbpx

Kontakt

Paweł Kosiba

Telefon: +48 791 954 170

Cześć! Cieszę się że tutaj jesteś. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń lub skorzystaj z zamieszczonego obok formularza. Zachęcam do spotkania przy kawie, gdzie będziemy mogli swobodnie porozmawiać i lepiej się poznać. Opowiem o tym jak pracuję a Wy opowiecie o Waszych planach i pomysłach.

https://pillolepererezione.net/

Pamiętaj, że odległość to nie problemem! Jeżeli nie uda nam się spotkać osobiście, umówimy się na wideo-rozmowę np. przez Skype. Aby uwiecznić Wasz ślub, chętnie dotrę nawet na drugi koniec świata!

Zawsze chętnie odpowiadam na pytania dlatego jeżeli chcesz o coś zapytać, nie zastanawiaj się - zrób to już teraz. Zadzwoń lub napisz!

* pola obowiązkowe

Przepraszam za te checkboxy. Niestety są one obecnie konieczne aby działać zgodnie z prawem. Gwarantuję Ci, że nie zamierzam rozsyłać spamu! Będę kontaktował się wyłącznie w związku Twoim zapytaniem. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wycofać zgodę. To ja będę Administratorem Twoich danych i nie przekażę im żadnym innym podmiotom. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.