fbpx

ostatnie projekty

 

 

Zobacz więcej projektów


o mnie


Cześć! Witaj w świecie miłośnika podróży, aktywnego życia i dobrej kawy. Zdjęcia robiłem od zawsze ale nigdy nie sądziłem, że fotografia pochłonie mnie tak bardzo. Pierwsze zdjęcia, które zrobiłem były to najczęściej krajobrazy, jednak w miarę zagłębiania się w zagadnienia fotografii, zakochałem się w reportażu, a z czasem zacząłem specjalizować się w reportażu ślubnym.


Cały czas pracuję nad sobą, nad swoim stylem. Poświęcam sporo czasu na analizę własnego materiału oraz szukanie dobrych wzorców. Reporterski styl pracy, który preferuję pozwala mi na utrwalenie emocji, które towarzyszą Wam w ten wyjątkowy dzień, w sposób bardzo dyskretny, nienachalny. Jestem dla Was „dobrym duchem”, mocno pracuję nad swobodną i przyjazną atmosferą, zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Jako osoba wymagająca dokładam wszelkich starań aby końcowy efekt naszej wspólnej pracy sprawił radość przede wszystkim WAM, ale również dał mi tę pożądaną satysfakcję.


Zachęcam do kontaktu. Wiem, że mogę utrwalić właśnie Wasze wspomnienia w sposób właśnie w taki jakiego szukacie!

Chcesz zobaczyc więcej?

Śledź mnie na Instagramie!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for perfectcaptures.co.uk is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.

kontakt


Bardzo cieszy mnie, że tutaj jesteś! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skorzystaj z zamieszczonego poniżej formularza lub zadzwoń (nr telefonu znajdziesz w stopce). Zachęcam do spotkania przy kawie, gdzie będziemy mogli swobodnie porozmawiać i lepiej się poznać. Opowiem o tym jak pracuję i posłucham o Waszych planach i pomysłach. Pamiętaj, że odległość to nie problemem! Jeżeli nie uda nam się spotkać osobiście, umówimy się na wideo-rozmowę np. przez Skype, a aby uwiecznić Wasz ślub, chętnie dotrę nawet na drugi koniec świata!

Zawsze chętnie odpowiadam na pytania dlatego jeżeli chcesz o coś zapytać, nie zastanawiaj się. Napisz lub zadzwoń!

* pola obowiązkowe

Przepraszam za te checkboxy. Niestety są one obecnie konieczne aby działać zgodnie z prawem. Gwarantuję Ci, że nie zamierzam rozsyłać spamu! Będę kontaktował się wyłącznie w związku Twoim zapytaniem. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wycofać zgodę. To ja będę Administratorem Twoich danych i nie przekażę im żadnym innym podmiotom. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.